خانه / آخرین ها / ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

کشور پادشاهی سوئد با داشتن سیستم رفاهی بسیار بالا , امنیت, صلح طلبی, خارجی پذیر بودن بالای ملت و دولت سوئد , شباهت زبان سوئدی به انگلیسی و آلمانی , حمایت از نهاد خانواده و آزادی های فردی و اجتماعی همواره جایگاه بسیار بالایی در جذب و پذیرش نخبگان خارجی در این کشور داشته است.

سوئد از جمله کشورهایی است که رسما  صلح را پیشه خود دانسته و محیط امن و آرامی را تجربه کرده است که حاصل آن امنیت و آرامش امروزه این کشور است. این کشور با یک اقتصاد پایدار که به شدت سرمایه گذاری خارجی را پذیراست، برای شرکت هایی که به دنبال بازارهایی جدید و خاص می گردند انتخابی درست می باشد. سوئد از جمله کشورهایی است که برای رفاه مردم این کشور مالیات های بالایی برای شرکت های ثبت شده در این کشور اعمال می کند بنابراین قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در سوئد لازم است که از قبل برنامه ریزی های مالیاتی آن انجام شود.

ثبت شرکت در سوئد بر اساس ویزای (Eget Företag) می باشد. اگر شما قصد دارید در سوئد با شرکت خود بیشتر از سه ماه کار کنید باید ویزای اقامت سوئد را داشته باشید. قوانین خرید شرکت سوئد یا ثبت شرکت در سوئد کاملا روشن و شفاف هستند.در سوئد انواع مختلفی از شرکتها وجود دارد که عبارتند از شرکت سهامي خاص، شرکت سهامي عام، شرکت با مسووليت محدود. هرکدام از انواع فوق مربوط به نياز‌های خاص و شرايط خاصی است. ثبت شرکت در سوئد نیازی به تابعیت سوئد و یا سرمایه گذاری هنگفتی ندارد.ثبت شرکت در سوئد یکی از اسان ترین و سریعترین راه ها برای مهاجرت به سوئد می باشد.

اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

 • شما به یک ویزای ۲ ساله خویش فرمایی خواهید رسید.
 • یک کارت اقامت ۲ ساله اولیه دریافت می کنید و پس از آن قادر به درخواست اقامت دائم هستید.
 • همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال شما قادر به درخواست همزمان اقامت ۲ ساله سوئد خواهند بود.
 • قادر به زندگی در تمام اروپا و کار با شرکتتان در تمام اروپا هستید.
 • قادر به ادامه تحصیل رایگان و یا شروع تحصیل رایگان در تمامی رشته های تحصیلی می باشید.
  برای ثبت شرکت در سوئد شخص باید دارای پاسپورت معتبر باشد واعتبار پاسپورت شخص نباید کمتر از طول مدت مورد تقاضا باشد.

  برای ثبت شرکت در این کشور شخص باید حداقل ۵۰% از سهام شرکت را دارا باشد اداره کننده شرکت باید خود شخص باشد و در نهایت مسئولیت شرکت به عهده ایشان می باشد.

  بعد از پایان پروسه ثبت شرکت در سوئد تجارت و یا شرکت شخص در طی۲ سال نخست باید به سوددهی‌ رسیده وشخص توانایی حمایت از خود و خانواده همراه بعد از۲ سال زمان آزمایشی‌ (اقامت موقت) را داشته باشید.

  و همچنین شخص با ارائه مدرک باید نشان دهد که آگاهی‌ کامل نسبت به تجارت و شرکت مورد نظرخود دارد و تجربه اداره کردن شرکت خصوصی را دارا می باشد.

 •  شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴

  ساعت تماس : ۱۱ الی ۲۰

   

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://www.baseballapparelsshop.com/Miami-71-Jersey