خانه / آخرین ها / تحصیل در هلند

تحصیل در هلند

تحصیل در هلند

سیستم آموزش عالی هلند، از قدیمی‌ترین و معتبرترین سیستم‌های آموزش عالی دنیاست که قدمت آن به قرن ۱۶ میلادی برمی‌گردد. شماری از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا متعلق به هلند هستند و برخی مزایای دیگر، تحصیل در هلند را به گزینه‌ای جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است.

با نگاهی به رنکینگ  سال ۱۶-۲۰۱۵ مؤسسه QS‌ نام دانشگاه های زیادی از هلند به چشم می‌خورد. ۱۳ دانشگاه هلند بین ۳۰۰ دانشگاه برتر دنیا جای گرفته‌اند که از میان آنها ۵ دانشگاه زیر جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا هستند:

دانشگاه لایدن که در سال ۱۵۷۵ تأسیس شده، قدیمی‌ترین ‌دانشگاه هلند و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه های جهان است. دیگر دانشگاه های هلند هم اغلب قدمتی بیش از ۱۰۰ سال دارند و البته برخی هم در دو دهه اخیر تأسیس شده‌اند.

هر ساله عده زیادی از دانشجویان بین‌المللی، به قصد تحصیل در دانشگاه های هلند  عازم شهرهای دانشجویی این کشور (مانند آمستردام، لایدن، اوترخت، خرونینخن، روتردام و ماستریخت) می‌شوند. دانشگاه ماستریخت در شهری به همین نام در جنوب هلند و نزدیکی مرز آن با آلمان و بلژیک، با حدود ۴۷ درصد دانشجوی بین‌المللی از بیش از ۱۰۰ ملیت مختلف، محیط بین‌المللی کم‌ نظیری دارد.

آنچه در کنار اعتبار و کیفیت دانشگاه ها، استانداردهای بالای زندگی و زیبایی‌های کشور هلند، جذابیت‌ های تحصیل در این کشور را برای دانشجویان بین‌المللی بالا می‌برد «زبان» است؛ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هلند دوره‌ های زیادی را در مقاطع مختلف به زبان انگلیسی ارائه می‌دهند و مردم این کشور هم بعد از زبان هلندی، زبان انگلیسی را به خوبی می‌شناسند و به کار می‌برند.

آدرس شعبه انقلاب تهران:  خ انقلاب – نبش خ ۱۲ فروردین – ساختمان ولیعصر – پلاک ۱۳۱۴ – طبقه سوم – واحد ۹

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://www.baseballapparelsshop.com/Miami-71-Jersey