خانه / آخرین ها / کلاس های آمادگی آزمون یوس

کلاس های آمادگی آزمون یوس

کلاس های آمادگی آزمون یوس

آزمون يوس آزموني است كه هرساله يكبار در دانشگاه هاي تركيه براي متقاضيان تحصيل در تركيه در مقطع كارشناسي برگزار مي گردد. اين آزمون شامل بخش هاي رياضي، هوش و زبان تركي است. با شركت دركلاس هاي آمادگي آزمون يوس خود را براي قبولي در آزمون يوس و تحصيل در مقطع كارشناسي و دكتراي گروه پزشكي و فنی مهندسی تركيه آماده كنيد.

کلاس های کنکور یوس در ایران:

در این مورد نیازی نیست تا شما در ترکیه حاضر شوید تا کلاس های تومر و کلاس های یوس را سپری کنید. شما در ایران در موسسه آموزشی ما حاضر می شوید و این دوره را بطور کامل در ایران می گذرانید. کلاس های یوس تماما در ایران برگزار می شود و مشاوران در تمام لحظات در کنار شما خواهند بود. آزمون های آزمایشی کنکور یوس باعث می شود که تسلط بیشتری بر روی موارد و سرعت تست زنی داشته باشید.

کلاس های آزمون یوس در ترکیه:

در این مورد نیاز است تا در ترکیه باشید و موارد لازم برای حضور در ترکیه را داشته باشید که در اینصورت اقامت ترکیه مورد نیاز می باشد و ما دریافت دقیق و بدون نقص اقامت ترکیه را برای شما انجام می دهیم. بعد از آن ثبت نام در کلاس های یوس برای آماده سازی شما انجام خواهد شد. به این ترتیب در کنار آمادگی برای آزمون یوس، در مدت چند ماهی که در ترکیه در رفت و آمد هستید با فرهنگ این کشور نیز بیشتر آشنا خواهید شد. از لحاظ زبانی نیز به شما کمک می شود تا بتوانید برای آزمون تومر نیز موفق عمل کنید.

 

✅ساعت تماس ۱۱ الی ۲۰
☎️ ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹ –

۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱

 

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *