خانه / آخرین ها / ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد، مانند ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و…  که این ویزا توریستی شامل موارد زیر می‌باشد:

ویزای توریستی ۵ ساله کانادا

این ویزا در حالت کلی به صورت ۵ ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت ۲ سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت ۲ ساله می‌باشد. ویزای ۵ ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت ۵ سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط ۶ ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

ویزای تضمینی کانادا

یکی از مدارکی که در زمان درخواست ویزا می‌توان ارائه کرد دعوتنامه معتبر است. دعوتنامه درصد دریافت ویزای کانادا را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. چنانچه خود متقاضی نتواند دعوتنامه ارائه دهد.

نکته مهم: لازم به توضیح است کلمه تضمینی به معنای صدور صد در صد ویزا نمی‌باشد. این سوء برداشت توسط افراد سودجو به اشتباه در ذهن متقاضیان تعریف شده است. کلمه تضمینی در ویزای کانادا به معنای بالا بودن درصد دریافت ویزای کانادا است و در صورت رد شدن ویزا از طرف سفارت، کلیه وجه پرداختی متقاضی به استثنای هزینه واریزی به سفارت، ت به مسافر مسترد خواهد شد.

سوپر ویزای کانادا

این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهند بیش از ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشند و معمولاً برای والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی است که فرزندانشان اقامت دائم یا موقت در کانادا دارند. برای دریافت این ویزا فرد متقاضی باید دعوت‌نامه داشته باشد و مدارک مالی‌اش به صورت شفاف ضمیمه‌ی فایل‌های اسکن شده شود. سوپر ویزا به صورت ۱۰ ساله صادر می‌شود اما چون پاسپورت ایرانیان ۵ ساله است، برای آن‌ها به صورت ۵ ساله صادر می‌شود و دریافت‌کننده‌ی ویزا می‌تواند در هر بار ورود به مدت ۲ سال در کانادا اقامت داشته باشد.

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

 

 

همچنین ببینید

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *