خانه / آخرین ها / ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا قصد سفر به این کشور را دارند. این ویزا هم می تواند به صورت یک بار ورود (single) و هم می تواند به صورت چند بار ورود (multiple) صادر شود. لازم به ذکر است که هر دوی این ویزاها برای مدت زمان معینی اعتبار دارد.

اگر برای ویزای یک بار ورود درخواست دهید شما فقط یک باراجازه ی ورود به کانادا را دارید ولی اگر برای ویزا چند بار ورود درخواست دهید شما چند بار اجازه ی ورود به کانادا را خواهید داشت. جالب است بدانید ویزای چند بار ورد یا همان ویزا مولتی ۱۰ سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار پاسپورت ایرانی ها ۵ سال می باشد این ویزا در ایران ۵ سال اعتبار دارد

 

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا (توریستی):

   ·    پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا (Application form)

   ·    عکس رنگی با زمینه ی سفید

   ·    سند ملکی ترجمه شده

   ·    شناسنامه ترجمه شده

   ·    اصل پاسپورت قدیم و جدید

   ·    ارائه مدارک بانکی از جمله : گردش مالی آخر ۴ ماه حساب بانکی، نامه تمکن مالی

   ·    دعوتنامه ( در صورت داشتن)

اخذ ویزای کانادا تضمینی:

ویزای تضمینی وجود خارجی ندارد . هیچ دفتر مسافرتی نمی تواند ادعا کند که می تواند ویزای تضمینی بگیرد . هیچکدام از مراکز ارائه دهنده خدمات ویزا آفیسر سفارت مربوطه نیستند که بتوانند ادعا کنند که ویزای تضمینی ارائه میکنند. تنها ادعای ویزای تضمینی زمانی می تواند قابل قبول باشد که مرکز ارائه دهنده شرط عودت هزینه را بپذیرد و با این کار نوعی تضمین به متقاضی ارائه دهند.

یکی از شرایط  اخذ ویزای کانادا که تا حد زیادی صدور ویزا را تضمین می نماید وجود یک دعوتنامه می باشد اما اگر فردی دعوتنامه نداشته باشد کارشناسان ما، برای متقاضی یک دعوتنامه ی بسیار معتبر در پرونده ی وی قرار می دهند، ازاین رو هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

✅ساعت تماس ۱۱ الی ۲۰
☎️ تلفن ثابت :

۰۲۱۴۴۳۴۰۶۱۹

📱 تلفن همراه

۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱

 

 

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

 

 

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *