خانه / آخرین ها / شرایط پذیرش در رشته داروسازی ایتالیا

شرایط پذیرش در رشته داروسازی ایتالیا

شرایط پذیرش در رشته داروسازی ایتالیا:

 جهت ادامه تحصیل در رشته داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی گذراندن ۱۲ سال آموزشی در سوابق تحصیلی دانشجو الزامی است.متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی پس از ارایه مدارک تحصیلی خود شامل دیپلم و پیش دانشگاهی خود به موسسه ارائه دهید تا پذیرش اولیه این رشته را دریافت نموده و ویزای تحصیلی کشور ایتالیا را دریافت خواهند نمود.

پس از دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا،دانشجویان در شهریورماه هرسال در آزمون ورودی رشته داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی در دانشگاه رم شرکت می کنند.ازمون ورودی به زبان انگلیسی است.مباحث ازمون شامل سوالات از دروس زیست شناسی،شیمی،زبان انگلیسی،اطلاعات عمومی است.به جز والات مربوط به اطلاعات عمومی سایر مباحث مطرح شده در آزمون داروسازی ایتالیا در حد سرفصل کتاب های دبیرستانی ایران است.

لازم به ذکر است که هر ساله معمولا ۹۰ درصد دانشجویان شرکت کننده در آزمون موفق به کسب حداقل نمره آزمون می شوند .

تمامی متقاضیان رشته داروسازی ایتالیا مانند سایر رشته ها بدون در نظر گرفتن شرط سنی و شرط معدل با ارایه مدارک مالی مربوط به سرپرست خانواده امکان دریافت بورسیه استانی ایتالیا (جهان سوم) راخواهند داشت. با دریافت این بورسیه دانشجویان از پرداخت شهریه دانشگاه معاف گردیده و علاوه بر دریافت خوابگاه و غذای رایگان سالیانه مبلغ ۳۰۰۰یورو به عنوان کمک هزینه تحصیلی به صورت نقدی طی ۲ قسط از اداره بورسیه استان محل تحصیل دریافت خواهند نمود

شرایط پذیرش در رشته داروسازی ایتالیا
تحصیل در رشته داروسازی ایتالیا
ادامه تحصیل در رشته داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید :

 

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *