خانه / آخرین ها / دوره زبان انگلیسی در کانادا و آمریکا

دوره زبان انگلیسی در کانادا و آمریکا

دوره زبان انگلیسی

متقاضیان تحصیل در دوره های زبان می توانند در یکی از دانشگاه ها و یا کالج های کانادا و یا آمریکا ثبت نام نمایند. برای اخذ پذیرش داشتن مدارک تحصیلی دیپلم و یا بالاتر ضروری می باشد. متقاضیان پس از ورود به دانشگاه و یا کالج ابتدا تعیین سطح گردیده و سپس در سطوح مختلف کلاس های زبان ثبت نام می گردند. متقاضیان حتی بدون هیچ گونه آشنایی به زبان انگلیسی می توانند در بسیاری از این دوره ها در کالج و یا دانشگاه ها شرکت نمایند. طول دوره کامل زبان عموما دو ترم (یک سال تحصیلی) می باشد ولی چنانچه متقاضی نیاز به دوره های بیشتری داشته باشد، می توانند به تحصیل ادامه دهد. تعدادی از دانشگاه ها فقط دارای دوره های پیشرفته زبان هستند که مخصوص افرادی است که آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی دارند. این دوره ها بیشتر جنبه آکادمیک دارد و مدت آن یک ترم تحصیلی (۱۶ هفته) می باشد.

دوره های زبان در کانادا

کشور کانادا دارای قوانین مهاجرتی می باشد که امکان ماندن دانشجویان در این کشور را پس از اتمام تحصیل فراهم می کند. به همین دلیل نیز سفارت های کانادا در اعطای ویزای دانشجویی برای دوره های زبان سخت گیر می باشد. به منظور افزایش شانس متقاضیان برای دریافت ویزا، توصیه می گردد که متقاضیان تحصیل در دوره های زبان از رشته های دیگر موجود در کانادا نیز پذیرش داشته باشند.  هزینه تحصیل در دوره های زبان بسته به محل تحصیل بین ۴ تا ۶ هزار دلار در هر ترم (چهار ماه) می باشد. هزینه زندگی در طول تحصیل حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار در ماه است که بستگی به شهر محل تحصیل و مرکز آموزشی دارد. دانشجویان می توانند درطول مدت تحصیل از امکانات خوابگاه و یا پانسیون (زندگی با خانواده های کانادایی) استفاده نمایند. ترم های زبان معمولا هر دو ماه یکبار در ماه های ژانویه، مارچ، می، جولای، سپتامبر، و نوامبر آغاز می گردند. دانشجویان برای اخذ پذیرش دوره های زبان در کانادا بایستی حداقل ۶ ماه قبل از شروع دوره اقدام نمایند تا زمان کافی برای دریافت ویزای دانشجویی داشته باشند.

متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا دکتری که امکان اخذ پذیرش مستقیم بدون مدرک زبان را ندارند، می توانند ابتدا دوره زبان را گذرانده و سپس نسبت به اخذ پذیرش دوره فوق لیسانس و یا دکتری اقدام نمایند.

دوره های زبان در آمریکا

دوره های زبان در آمریکا نیز مانند کانادا در دانشگاه و یا کالج برگزار می گردد. متقاضیان ابتدا تعیین سطح گردیده و سپس در سطوح مختلف ثبت نام می گردند. طول دوره کامل زبان در آمریکا نیز دو ترم (یک سال تحصیلی) می باشد ولی چنانچه متقاضی نیاز به دوره های بیشتری داشته باشد، می توانند به تحصیل ادامه دهد. هزینه تحصیل در دوره های زبان آمریکا حدود ۳ هزار دلار در هر دوره دو ماهه می باشد. هزینه زندگی دانشجویی در طول تحصیل حدود ۱۲۰۰ دلار در ماه است. بسیاری از دانشگاه های آمریکا از متقاضیان اخذ پذیرش می خواهند که گواهی حساب بانکی با موجودی حدود یک سال تحصیل در دوره زبان را ارایه نمایند.

دانشجویان دوره های زبان می توانند از امکانات خوابگاه استفاده نمایند. ترم های زبان در آمریکا نیز مانند کانادا عموما هر دو ماه یکبار در ماه های ژانویه، مارچ، می، جولای، سپتامبر، و نوامبر آغاز می گردند.

ویزای دانشجویی آمریکا

برای تحصیل آمریکا متقاضی باید برای اخذ ویزای دانشجویی به یکی از کشور های ترکیه، امارات و یا سایر کشور های دارای سفارت آمریکا مراجعه نماید. وقت مصاحبه در سفارت و راهنمای مصاحبه همراه با نمونه سوالات برای موکلین این شرکت ارسال می گردد. دانشجویان برای پذیرش دوره های زبان در آمریکا بایستی حداقل ۳ ماه قبل از شروع دوره ها اقدام نمایند. دانشجویان متقاضی تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و یا دکتری می توانند پس از اتمام دوره زبان از رشته های مختلف دانشگاه پذیرش بگیرند.

اخذ ویزای دانشجویی برای دوره های زبان از آمریکا راحت تر از کانادا می باشد.

 

جهت درخواست وقت مشاوره و دریافت فرم ارزیابی مهاجرت یا ثبت نام با شماره : ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹- ۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱  تماس بگیرید

☎️ ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹ –
جهت مشاوره  تلفنی از استان تهران :
☎️ ۹۰۹۲۳۰۵۴۴۱
#اقامت و #مهاجرت ، #ثبت_شرکت و #سرمایه_گذاری ،#اعزام_دانشجو به :

سایر کشورهای اروپائی و آمریکائی ،اقیانوسیه و آسیا (اروپا،کانادا،آمریکا،آلمان،اتریش،اسپانیا،ایتالیا،سوئد،ارمنستان و استرالیا)

🌐 http://immigration-official.com
➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓

#پذیرش_تحصیلی_از_دانشگاه_های_معتبر_جهان👇🏻👇🏻

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJBtgAzTKvrx3guww

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید :

 

همچنین ببینید

ثبت نام کلاسهای آزمون یوس

ثبت نام کلاسهای آزمون یوس ثبت نام کلاسهای آزمون یوس در استانبول ترکیه اگر خیال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *