خانه / آخرین ها / تحصیل دکترا در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی

تحصیل دکترا در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی

تحصیل دکترا در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی

کشور ترکیه نیز به عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، شرکت کننده در فرایند بولونیا می باشد بدین معنا که ساختار و محتوای مقطع دکترا در ترکیه به طور گسترده ای با سایر برنامه های آموزش دکترای اروپایی مشابه خواهد بود. در بیشتر موارد تمرکز اصلی شما تحقیق و نوشتن بر روی پایان نامه است .معیار پذیرش استاندارد برای ادامه تحصیل دکترا در ترکیه ، داشتن مدرک کارشناسی ارشد در یک رشته مرتبط می باشد  .مقدار زیادی از آموزش در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی انجام می شود.

دوره های دکترا در ترکیه

شروع سال تحصیل در ترکیه معمولا از اکتبر تا ژوئیه با ترم های بین اکتبر و ژانویه و بین فوریه و ژوئیه اجرا می شود. علاوه بر تعطیلات تابستانی، یک تعطیلات زمستانی دو هفته ای به طور سنتی بین ژانویه و فوریه برگزار می شود. شروع برنامه های دکترا معمولا در هر دو دوره به طول می انجامد و معمولا سه تا پنج سال طول می کشد تا تکمیل شود.

اکثریت تحصیلات عالی تركی در موسسات دولتی (Devlet Universiteleri) وجود دارد كه تعداد دانشجویان بیش از ۷۵ درصد از كل ثبت نام شدگان كشور را تشکیل می دهند.
ثبت نام کمتری در دانشگاه های خصوصی (Ozel Universiteeri) وجود دارد، اما برنامه هایی که ارائه می دهند ممکن است از مشارکت های منحصر به فرد با کسب و کار و صنعت استفاده کنند..
سال تحصیلی ترکیه معمولا از اکتبر تا ژوئیه با ترم های بین اکتبر و ژانویه و بین فوریه و ژوئیه برگزار می شود. علاوه بر تعطیلات تابستانی، یک تعطیلات زمستانی دو هفته ای به طور سنتی بین ژانویه و فوریه برگزار می شود. شروع برنامه های دکترا معمولا در هر دو دوره به طول می انجامد و معمولا سه تا پنج سال طول می کشد تا تکمیل شود و فارغ التحصیل شوید.
ترکیه نیز به عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، شرکت کننده در فرایند بولونیا است. این بدان معنی است که ساختار و محتوای مقطع دکترا در ترکیه به طور گسترده ای با سایر برنامه های آموزش دکترای اروپایی مشابه خواهد بود. در بیشتر موارد تمرکز اصلی شما تحقیق و نوشتن بر روی پایان نامه است .
معیار پذیرش استاندارد برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ترکیه ، داشتن مدرک کارشناسی ارشد در یک رشته مرتبط است.
مقدار زیادی از آموزش در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی انجام می شود و در برخی از موسسات جدید این مورد برای همه برنامه ها اجرا میشود.. با این حال، شما ممکن است نیاز به داشتن دانش زبان ترکی داشته باشید.

هزینه تحصیل در ترکیه بر اساس معیارهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، دوره های زبان انگلیسی گران تر از دوره های ترکی هستند، اما هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی در مقایسه با سایر گزینه های بین المللی کمتر است. شما می توانید به طور متوسط ​​۱۸۵۰ تا ۱۵۰ هزار دلار (۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار) به عنوان یک دانشجوی بین المللی در دوره ای که به زبان انگلیسی در یک دانشگاه دولتی پرداخت کنید، یا ۶۵۰ تا ۱۲۵۰ دلار (۳۰۰ تا ۶۰۰ دلار) بر اساس دوره های معادل آن در ترکیه پرداخت کنید.

هزینه های موجود در نهادهای خصوصی می تواند خیلی بیشتر از (۱۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰TL (5،۰۰۰-،۰۰۰ ۲۰دلارباشد اما برخی از آنها دارای کمک هزینه تحصیلی و سایر کمک های مالی برای پرداخت هزینه های جزئی برای دانشجویان مناسب می باشند.
تحصیل دکترا در ترکیه یک رشته قوی و شناخته شده بین المللی است که سطح قابل ملاحظه ای از دستاوردها در زمینه موضوع خود را نشان می دهد و تایید می کند که شما چندین مرحله ارزیابی علمی را گذرانده اید. و امکان پیدا کردن کار و درامد را در منطقه و اروپا برای دانشجویان بیشتر میکند.

ارزیابی و بررسی دکترای ترکیه

روش تدریس بین موسسات جهت تحصیل در ترکیه ۲۰۱۸ متفاوت است، بررسی و اعتبار یک دکترای ترکیه می تواند یک فرایند نسبتا درگیر باشد که در چند مرحله اتفاق می افتد. در برخی برنامه ها، ارزیابی رسمی از توانایی های شما در اوایل مطالعات تان صورت می گیرد. ممکن است هر دوره کارآموزی، آموزش اجباری به دنبال داشته باشد و برای اطمینان از اینکه دانش عمومی مورد نیاز برای موفقیت در انجام تحقیقات تان را بدست آورده اید، طراحی شده است و آن را به عنوان یک مزیت ارزشمند برای وضعیت حوزه تحصیلی خود تعیین کنید.

 

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

همچنین ببینید

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *