خانه / آخرین ها / تحصیل در روسیه

تحصیل در روسیه

#تحصیل_در_روسیه

#هزینه_تحصیل_در_روسیه

هزینه تحصیل در کشور روسیه بسیار پایین است. این هزینه تحصیل برابر با ۲ تا ۵ هزار دلار است که متقاضیان ویزای تحصیلی روسیه باید آن را در نظر بگیرند. دانشجویانی که تصمیم به تحصیل در روسیه را می گیرند باید در همان سال اول زبان روسی را یاد بگیرند. در صورتی که بخواهید رشته های تخصصی و پزشکی را بخوانید باید بر زبان های دیگری مانند انگلیسی و یا فرانسوی تسلط داشته باشید تا بتوانید در این دانشگاه ها تحصیل کنید.

#بورسیه_تحصیلی_روسیه

در بعضی موارد شاهد این هستیم که کشور روسیه بورسیه تحصیلی را به دانشجویان متقاضی ارائه می دهد. این بورسیه به افرادی تعلق می گیرد که دارای شرایط خاصی هستند که شامل معدل بالای ۱۴ ، زبان انگلیسی قوی، اخذ بورسیه از یکی از دانشگاه های کشور می باشد. این بورسیه شامل هزینه های مختلفی می باشد که از طریق دانشگاه و یا دولت داده می شود. این هزینه ها شامل هزینه های سفر، هزینه های زندگی و هزینه های داوطلبان بیمه درمانی می شود.

تحصیل در مقطع لیسانس

مدت زمان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور روسیه چیزی حدود ۴ سال است. افراد متقاضی این مقطع تحصیلی باید مدرک دیپلم را داشته باشند. این ۴ سال تحصیلی به زبان روسی تدریس می شود باید مدرک زبان روسی را داشته باشید.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس

بیشتر افرادی که در مقطع فوق لیسانس در این کشور تحصیل می کنند شانس خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی این کشور محک می زنند. مدت زمان دوره فوق لیسانس ۲ سال است. هزینه تحصیل در این کشور پایین است و در این مقطع به ۲ زبان روسی و انگلیسی دانشگاه ها تدریس می کنند.

تحصیل در مدرک دکترا

برای دانشجویانی که بخواهند در این مقطع تحصیلی در این کشور درس بخوانند، کشور روسیه شرایط خاصی در نظر می گیرد. چرا که تحصیل در این مقطع برای آنها حائز اهمیت می باشد. در روسیه برای دانشجویانی که در مقطع دکترا تحصیل می کنند ماهیانه ۲ میلیون دلار هزینه کمک تحصیلی می دهند. به همین علت دانشجویان ایرانی زیادی متقاضی تحصیل در روسیه هستند و درخواست ویزای تحصیلی روسیه را می دهند.

☎️شماره : ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹- ۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱  تماس بگیرید

☎️ ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹ – ۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴

اطلاعات تکمیلی در وب سایت موسسه :👇🏻👇🏻👇🏻
🌐 http://immigration-official.com
➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓➖🎓
#ویزای_شینگن
#ویزای_کانادا
#ویزای_آلمان
#ویزای_انگلیس
#اقامت #تابعیت #شهروندی #مهاجرت
#ویزای_تحصیلی_روسیه
#ویزای_تحصیلی #ویزای_توریستی #ویزای_تجاری #ویزای_کار
#پذیرش_تحصیلی_از_دانشگاه_های_معتبر_جهان👇🏻👇🏻

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *