خانه / آخرین ها / بورسیه تحصیلی در ترکیه

بورسیه تحصیلی در ترکیه

بورسیه تحصیلی در ترکیه

بسیاری از این بورسیه‌های تحصیلی شهریه تحصیل، اسکان، بیمه درمانی و حتی هزینه‌های رفت و آمد را تامین می‌کند که موقعیت مناسبی را به عنوان قطب آموزشی در منطقه ایجاد نموده است. از اهداف توسعه آموزشی در ترکیه رسیدن تعداد دانشجویان خارجی به ۱۰۰ هزار نفر می‌باشد که در همین راستا در طول سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۳، اقدام به تاسیس ۹۹ دانشگاه جدید نمود تا تعداد کل موسسات آموزش عالی در این کشور را به ۱۷۵ موسسه برساند. در این بین ۹ دانشگاه از ترکیه در لیست دانشگاه‌های برتر جهان در رتبه‌بندی QS قرار دارند.

امروزه تحصیل دکترا در ترکیه مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل خارج از کشور از جمله ایرانیان قرار گرفته است که یکی از دلایل آن هزینه پایین زندگی در ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد اما کیفیت آموزش هنوز بالاست . با تحصیل دکترا در ترکیه می توان بورسیه تحصیلی کسب کرد که نه تنها هزینه تحصیل را بلکه هزینه مسکن ،بیمه و هزینه های حمل و نقل را نیز پوشش می دهد . تحصیل دکترا در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی می باشد.

بورسیه تحصیل در ترکیه:

دانشگاه ها برای تحصیل در ترکیه درهای خود را برای دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا باز کرده است.بورس تحصیلی با امکانات و تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر ترکیه به شما کمک خواهد کرد تا دیدگاه های جدیدی را به دست آورید و در توانایی های حرفه ای خود یک قدم از دیگران جلوتر باشید.بورسیه تحصیلی ترکیه غیر قابل برگشت است.بورسیه تحصیلی ترکیه فقط برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود که در سطح تحصیلات عالیه و تکمیلی پذیرش شوند.هدف از بورسیه تحصیلی ترکیه، بهبود درک متقابل با دیگر کشورها و کمک به غنای اطلاعات جهانی با رویکرد مردم محور است.

در راستای جذب هر چه بیشتر دانشجویان خارجی، بورسیه‌هایی برای تحصیل در رشته‌های علوم طبیعی، مهندسی و فنآوری، علوم پزشکی، علوم کشاورزی، علوم اجتماعی و انسانی در مقطع پست دکترا در نظر گرفته شده است. متقاضیان بورسیه تحصیل در ترکیه باید فارغ التحصیل مقطع دکترا در یکی از رشته‌های فوق بوده و حداکثر ۳۵ سال داشته باشند.

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-۰۹۱۲۷۱۲۸۳۵۴

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

همچنین ببینید

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *