خانه / ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان یکی از ساده تربن راه حل‌ها برای راهیابی به این کشور برای زندگی و اخذ اقامت‌های بلند مدت از سازمان مهاجرت ارمنستان است.

انجام مراحل قانونی ثبت شرکت در ارمنستان اگر از مسیر صحیح انجام شود، می تواند به ایجاد یک فرصت طلایی برای بازرگانان و تولیدکنندگان ایرانی تبدیل شود تا از این طریق وارد بازارهای جهانی شوند.

از سوی دیگر ارمنستان به دلیل داشتن حجم پایین تولیدات کشوری وارد کنند است و به همین دلیل می تواند برای تولیدکنندگان ایرانی بازاری مناسب فراهم کند. برای آشنایی با حوزه واردات در کشور ارمنستان اینجا کلیک کنید.

همچنین با ثبت شرکت در ارمنستان می توانید با انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و راه اندازی کسب و کاری موفق برای خود و خانواده اقامت کشور ارمنستان را دریات و از مزایای اجتماعی این کشور بهرمند شوید.

دانستنی های ثبت شرکت در ارمنستان :

-ثبت شرکت در ارمنستان به دو هدف «راه اندازی کسب و کار» یا «گرفتن اقامت ارمنستان» انجام می شود.

-ثبت شرکت در ارمنستان مجوز کار محسوب می شود، یعنی برای انجام هر گونه فعالیت اقتصادی در ارمنستان، حتی راه اندازی یک فروشگاه کوچک باید شرکت ثبت شود.

-با ثبت شرکت در ارمنستان مدیرعامل و سهامداران بعلاوه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالشان می توانند ویزای اقامتی ارمنستان را دریافت کنند.

-در صورت کامل بودن مدارک، ثبت شرکت در ارمنستان طی یک هفته کاری امکان پذیر است.

-برای متقاضیان خارجی معمولا محدودیت موضوعی در ثبت شرکت وجود ندارد و در اکثر حوزه های کاری می توان شرکت ثبت کرد و به فعالیت اقتصادی در آن حوزه مشغول شد. تنها نکته مهم اینست که برای برخی زمینه های کاری نیاز به وجود یک نفر ارمنی در میان سهامداران است.

-تمامی شرکت هایی که برای خارجی ها در ارمنستان ثبت می شود، شرکت تجاری هستند.

-یکی از نکات مثبت ثبت شرکت در ارمنستان نسبت به دیگر کشورها اینست که ثبت شرکت در ارمنستان نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای ندارد و شما با سرمایه ای در حد ۵۰ دلار می توانید شرکت ثبت کنید.

-شرکت ثبت شده مادامی که سهامداران بخواهند می تواند به فعالیت اقتصادی خود در ارمنستان ادامه دهد و منحل کردن شرکت نیز مراحل پیچیده و هزینه بری ندارد.

-با همه آنچه گفت ثبت شرکت در ارمنستان نکات دقیقی دارد که در صورت رعایت نکردن آنها در زمان ثبت یا بعد از آن متقاضی دچار زیان هایی خواهد شد و به همین دلیل توصیه می شود ثبت شرکت را از طریق مطمئن انجام دهید.

بسته خدماتی «ما » برای متقاضیان ثبت شرکت در ارمنستان:

-مشاوره رایگان ثبت شرکت

-هماهنگی تاریخ پرواز و رزرو بلیط

-استقبال رایگان فرودگاه و تحویل بسته استقبال

(بسته استقبال شامل نقشه ایروان، جزوه آشنایی با شهر ایروان، شماره تلفن‌های ضروری و سیم کارت موبایل می‌باشد. شماره سیم کارت موبایل قبل از سفر به متقاضی داده می‌شود)

-سه شب اقامت رایگان در هتل یا آپارتمان برای دو نفر

– پیگیری کلیه امور برای ثبت شرکت در ارمنستان در ادارات دولتی ارمنستان به همراه مترجم

– انجام امور ثبت امضاء و مهر رسمی شرکت به همراه مترجم

-معرفی مشاوره مالیاتی شما برای آگاهی از موارد مهم مالیاتی در کشور ارمنستان

– افتتاح حساب بانکی با کد سوئیفت با موجودی دلار، درام و یا یورو و متصل به سیستم ویزا کارت یا مستر کارت

– مشاوره در مورد گشایش LC و…

– معرفی حسابدار مطمئن برای حسابداری شرکت از ماهانه ۵۰ دلار امریکا

– پیگیری دریافت اقامت ارمنستان برای سهامداران و مدیران شرکت و خانواده (شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)

-مشاوره رایگان سرمایه گذاری

– مشاوره بازاریابی و تبلیغات

– مشاوره و خدمات رایگان برای اجازه دفتر کار، مغازه، کارگاه و سیلو

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۰۹۳۹۹۲۴۵۰۹۴