خانه / آخرین ها / اقامت و تحصیل در استرالیا

اقامت و تحصیل در استرالیا

اقامت و تحصیل در استرالیا

اقامت در استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا از طریق اخذ ویزای تحصیلی استرالیا همواره آرزوی بسیاری از متقاضیان و دانشجویان سراسر دنیا بوده است. راه های مختلفی جهت مهاجرت به استرالیا همچون اخذ ویزای کاری استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا و ویزای سرمایه گذاری استرالیا وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا ویزای تحصیلی استرالیا ، شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، مزایای اقامت و تحصیل در استرالیا را به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم.

استرالیا نیز مانند کشورهای دانمارک ، سوئد ، نروژ ، انگلستان ، اسپانیا و ژاپن کشوری ست پادشاهی که بالاترین سمت اجرائی در این کشور را نخست وزیر در اختیار دارد.

کشور استرالیا با آب و هوایی بی نظیر و تنوع فرهنگی وسیع آن به عنوان چهارمین کشور شاد جهان پس از نروژ و دانمارک و سوئد شناخته شده است. استرالیا هم چنین به عنوان زیباترین جزیره جهان معرفی گردیده است.کشور استرالیا به عنوان یکی  از مهاجرپذیرترین کشور های جهان شناخته می شود به طوری که می توان گفت از میان جمعیت ۲۳ میلیونی این کشور حدود نیمی از آن یا در خارج از کشور متولد شده اند و یا حداقل یکی از والدینشان خارجی است  و همین امر موجب تنوع زبانی و فرهنگی در این کشور گردیده و در نتیجه آن  زندگی در استرالیا برای مهاجران آن آسان تر شده است.استرالیا از منظر اقتصادی در طی بیست سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است.دولت استرالیا از جمله کشورهایی می باشد که در زمینه تحقیق و توسعه علمی بیشترین هزینه را صرف میکند و از این جهت استرالیا در لیست ۱۰ کشور اول در زمینه خدمات تحصیلی قرار دارد. می توان گفت ۲% از کل مدارک علمی جهان از استرالیا صادر می گردد و همین موضوع از برتری های تکنولوژیکی و علمی این کشور می باشد. استرالیا به عنوان یکی از محبوب ترین کشور ها برای تحصیل در خارج از کشور می باشد و از این منظر بعد از آمریکا و انگلستان دارای بیشترین تعداد دانشجویان خارجی می باشد. به طوری که سالانه ۳۰۰هزار دانشجوی خارجی جهت تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی به استرالیا مهاجرت می کنند که رتبه برتر دانشگاه های استرالیا در جذب دانشجویان بی تاثیر نمیباشد.

 

⚖️ موسسه حقوقی بین الملل سفیران مهاجر آبنوس

✅مشاوره حقوقی در حوزه مهاجرت
🎓تحصیلی
⛑کار
💰سرمایه گذاری

☎️ شماره تماس جهت مشاوره :
۹۰۹-۲۳۰۵۴۴۱

📞 شماره تماس جهت دریافت فرم ارزیابی مهاجرت یا تعیین وقت مشاوره حضوری :

۰۹۱۰-۹۰۹۲۶۴۹

⏰ساعات کاری جهت مشاوره تلفنی :
۱۱-۲۱

⏰ساعت کاری جهت مشاوره حضوری :
✅شنبه تا چهارشنبه
۱۰-۱۸

💻آدرس سایت :
http://immigration-official.com

🏢نشانی:
تهران-خ انقلاب-خ فخررازی-ساختمان رازی-طبقه اول – واحد۲

آدرس کانال تلگرامی موسسه :

🆔 https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJBtgAzTKvrx3guww

آدرس شعبه انقلاب تهران:  خ انقلاب – نبش خ ۱۲ فروردین – ساختمان ولیعصر – پلاک ۱۳۱۴ – طبقه سوم – واحد ۹

 

شماره های تماس :  ۰۹۱۰۹۰۹۲۶۴۹-۰۹۳۹۱۳۷۱۸۸۱-

ساعت تماس : ۱۱ الی ۱۹

 

 

 

 

همچنین ببینید

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *