خانه / آخرین ها / اعزام دانشجو به لهستان

اعزام دانشجو به لهستان

اعزام دانشجو به لهستان

کشور لهستان از جمله کشور هایی است که با توجه به شرایط تحصیلی عالی و سطح بالایی که دارد سالانه دانشجویان زیادی را جذب می کند. برای تحصیل در کشور لهستان می بایست از چند موضوع مطلع بود تا بتوان تحصیلی بسیار عالی و موفق را در آن جا طی کنید. اولین نکته در تحصیل در لهستان مراجعه به موسسه ای خوب برای اعزام به لهستان است.

تحصیلات تکمیلی در کشور لهستان

کشور لهستان کشوری با دانشگاه های معتبر است. بیشتر دانشگاه های کشور لهستان در میان دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته اند. تحصیلات تکمیلی در کشور لهستان با هزینه های کم امکان پذیر است. برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور لهستان فرد باید مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود را ارائه دهد. تحصیل در این مقطع در دانشگاه های لهستان در حدود ۳ تا ۳٫۵ سال به طول می انجامد. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در لهستان نیازی به مدرک زبان انگلیسی ندارید چرا که کشور لهستان این امکان را برای شما فراهم می کند و شما با شرکت در آن می توانید مدرک زبان را به راحتی پیش از تحصیل نیز به دست آورید. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس شما می بایست مدرک تحصیلی لیسانس را داشته باشید. همچنین در صورتی که قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارید باید مدرک تحصیلی فوق لیسانس را داشته باشید.
شما در مقاطع فوق لیسانس و لیسانس در کشور لهستان می توانید بورسیه های تحصیلی که دولت لهستان در اختیارتان قرار می دهد را اخذ نموده و مقدار زیادی از شهریه های دانشگاهی را پرداخت نمایید و تحصیل رایگان در لهستان را نیز تجربه کنید. یکی از مزایای تحصیل دکترا در لهستان پرداخت حقوقی معادل ۲۰۰۰ دلار به دانشجویان است.

هزینه زندگی در لهستان

با توجه به بورسیه هایی که این کشور در اختیار شما قرار می دهد و همچنین حق کاری که دارید می توانید مقدار زیادی از هزینه های زندگی دانشجویی در لهستان را پوشش دهید. به طور کلی هزینه های زندگی در لهستان ۳۰۰ تا ۴۰۰ یورو در ماه است. حق کار نیز در حدود ۳۰ ساعت در هفته و حقوقی معادل ۴ تا ۸ یورو در هر ساعت است.

 

همچنین ببینید

ثبت نام کلاسهای آزمون یوس

ثبت نام کلاسهای آزمون یوس ثبت نام کلاسهای آزمون یوس در استانبول ترکیه اگر خیال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *